19:57, 18.10.2019

Нові автомобілі швидкої рятують життя по всій країні

Нові автомобілі швидкої рятують життя по всій країні 18.10.2019

поділитись:
Нові автомобілі швидкої рятують життя по всій країні - фото 1

800 викликів на день! Стільки надходить дзвінків до пункту швидкої допомоги в Полтавській області. Буває й таке, коли час спливає, а медики не можуть дістатися до пацієнта вчасно. Через несправність автівок! Як розв'язують проблему?

Надати допомогу вчасно медикам вдається не завжди. Стан багатьох автівок незадовільний.
"Якщо автомобіль зламався в путі не доїхавши до пацієнта це призводить до затримки. Ми виклик не відміняємо посилаєм навздогін іншу бригаду або інший автомобіль, бригада пересаджується на нього. Це безумовно втрата часу, це безумовно втрата дорогоцінних хвилин, щоб врятувати пацієнта".

Цього пацієнта доправлять до лікарні. Через цукровий діабет В’ячеслав втратив свідомість посеред вулиці.
Першу допомогу надалИ безпосередньо в автівці. Це новенька швидка із надсучасним обладнанням.

Марина Сребродольська лікар виїзної бригади:

"Зробили аналіз крові на вміст глюкози, ввели глюкозу внутрьовенно, сзараз ставимо крампельницю. кардіограма - сатурація".
Для станції екстреної допомоги Полтавської області спецавтівку придбав Фонд Ріната Ахметова. Відтепер комфортніше буде і пацієнтам, і лікарям. Благодійний проєкт "200 швидких для України" реалізують уперше. З ініціативи президента Володимира Зеленського та за особистим рішенням Ріната Ахметова.

Автівки для екстреної допомоги, спеціалізовані машини: неонатальні та позашляховики. На сьогодні медикам України передалИ 100 автомобілів.