14:08, 12.08.2020

Нові правила визначення карантиних зон. У МОЗі розробили зміни до постанови уряду

У МОЗі пропонують зміни до визначення зон карантину. Усе задля максимального комфорту українців. Про це на щоденному брифінгу повідомив Максим Степанов.

поділитись:
Нові правила визначення карантиних зон. У МОЗі розробили зміни до постанови уряду - фото 1

Міністерство охорони здоров’я розробило зміни до постанови уряду, яка визначає правила карантину в Україні. Ініціативу винесуть на розгляд Кабінету Міністрів 12 серпня.

За словами очільника МОЗ, у відомстві вирішили об’єднати два показники, за якими визначалася належність адміністративної одиниці до тієї чи іншої карантинної зони.

У нас були динаміка захворюваності та кількість захворювань, ми вирішили об’єднати їх в один показник і рахувати, виходячи з кількості нових хворих на 100 тисяч населення за попередні 14 днів. Це зрозуміліший показник, - заявив Максим Степанов.

Крім того МОЗ вносить зміни до пункту про кількість заповнених ліжок.

Ми намагалися врахувати всі нюанси. Ми запровадили коефіцієнти щодо кількості людей, які проживають на території адміністративної одиниці. Ми вдосконалили постанову з погляду її зрозумілості. Також ми вдосконалюємо роботу з контактними хворими. Треба працювати з людьми на самоізоляції, тому що важливо, щоб вони залишалися вдома, - підсумував Максим Степанов.