18:30, 17 серпня

Нові штами коронавірусу найбільше вражають печінку і шлунок

Окрім звичних симптомів дошкуляє ще й гострий біль у животі. Але чому не треба приймати ліки "призначені" рекламою? І як відновити здоров'я?

поділитись:
Нові штами коронавірусу найбільше вражають печінку і шлунок - фото 1

Владислава Романюк - завідувачка ковідного відділення у столичній клініці! Майже в половини пацієнтів стаціонару під час обстеження виявили ще й цукровий діабет. Про який хворі й гадки не мали. Так буває, коли нехтують профілактичними оглядами. Аби зменшити ризик ускладнень від ковіду, терапевтка радить заздалегідь приділити увагу здоров'ю. Саме час зробити хоча б один скринінг!

Про симптоми вірусної хвороби експертка розповідає під час ефіру «Запитай у лікаря». Який щосереди транслює Фонд Ріната Ахметова. Такі включення - один із напрямків масштабного благодійного проєкту фонду - «Боротьба з COVID-19 в Україні».

Ковід найчастіше позначається на печінці. Майже у 99% пацієнтів печінкові проби підвищені в кілька разів. Та це зовсім не означає, що орган потрібно очистити. Застерігає - обережно із препаратами "призначеними" рекламою!

Аби відновити печінку лікарка радить більше відпочивати, пити води і на деякий час забути про гостру їжу!
Ефіри "Запитай у лікаря" Фонду Ріната Ахметова вже переглянули 14 мільйонів разів. Якщо раптом трансляцію пропустили -знайти корисні поради лікарів можна на соціальних сторінках благодійної організації.