19:35, 25.08.2020

Нові умови навчання в школах під час карантину

Понад 14 регіонів України в «червоній» зоні, а це означає що 1 вересня не всі підуть до школи.

поділитись:
Нові умови навчання в школах під час карантину - фото 1

У Маріуполі зараз ситуація стабільна. І перш за все, це слідство правильної організації роботи. Наше місто заздалегідь почало готуватися до боротьби з епідемією, тому і зуміло досягти таких результатів, - впевнений депутат міської ради Богдан Дужик. Про це він розповів в студії телеканалу «Сигма».

Медзаклади з самого початку були забезпечені і засобами захисту, і медпрепаратами, і обладнанням для лікування. Це дозволило швидко реагувати на нові випадки захворювання. Маріуполь дуже м’яко пережив першу хвилю коронавірусу. Зараз ситуація контрольована. Тому 1 вересня наші діти сядуть за парти, наголосив Богдан Дужик.

Директори шкіл вже отримали рекомендації, як безпечно розпочати навчання. На перервах діти будуть знаходитися у класах, щоб менше контактувати, обов’язково дотримуватися дистанції та санітарних норм, а вчитилям вимірюватимуть температуру перед входом у школу.

«Моя рекомендація така до всіх наших освітян, щоб вони промониторили ситуацію з дітьми, які були на відпочинку за межами міста. Щоб у них не було ніяких захворювань. А також рекомендував щоб батьки та діти, перед тим як йти до школи пройшли медичний огляд. Це побажання».

Докладніше дивіться у відео: