14:25, 12 березня

Новий план Путіна - змусити Україну легітимізувати російських бойовиків на Донбасі

Новий план Путіна полягає в тому, щоб змусити Україну остаточно легітимізувати російських бойовиків на Донбасі та перетворити мирне врегулювання на безкінечний процес шантажу і тиску з боку самих росіян й їхніх ставлеників - про це заявив Арсеній Яценюк.

поділитись:
Новий план Путіна - змусити Україну легітимізувати російських бойовиків на Донбасі - фото 1
«За підсумками зустрічей в Мінську Дмітрій Козак, емісар президента Путіна для переговорів з Україною, анонсує появу нового переговорного механізму. Такий новий «діалоговий майданчик», включатиме представників Нормандського формату і «сторони конфлікту», - написав на своїй сторінці у Facebook Арсеній Яценюк.

Нормандський формат уже включає реальні сторони конфлікту: Україну – державу, що зазнала агресію, посередників - Німеччину, Францію і Росію як агресора, - зазначає лідер «Народного фронту». На його думку діалог урегулювання має відбуватися з реальним агресором, а не його маріонетками:

«Інакше цей процес не матиме кінця… Судячи зі слів Дмітрія Козака, новий план Путіна полягає в тому, щоб змусити Україну остаточно легітимізувати російських бойовиків на Донбасі і перетворити мирне врегулювання на безкінечний процес шантажу і тиску з боку самих росіян і їхніх ставлеників», - зазначає Яценюк.

Згода офіційного Києва на таку пропозицію означатиме провал мирних намірів Президента Володимира Зеленського – наголошую Яценюк.