14:04, 13.04.2020

Обережно, шахраї! Старі схеми продовжують працювати

Жителька Маріуполя віддала шахраям 14 тисяч гривень за порятунок сина. Стара схема знов спрацювала.

поділитись:
Обережно, шахраї! Старі схеми продовжують працювати - фото 1

Жінка розповіла, що до неї зателефонува чоловік, який представився працівником поліції. Він розповів, що її син став винуватцем ДТП з постраждалою особою. Проте, врятувати його від відповідальності можливо. За гроші.

Всі свої заощадження, 14 тисяч гривень, мати віддала незнайомцю. Який сам прийшов до неї додому. Варто зауважити, весь цей час шахрай тримав жінку на зв’язку, аби та не змогла затефонувати сину.

Це вже стара схема, кажуть у поліції. Проте, українці все ще потрапляють у пастку.
Поліція закликає: в жодному разі не довіряйте таким дзвінкам: поліцейським, прокурорам або іншим посадовим особам, які по телефону вимагають у вас гроші за сумнівний порятунок близької людини. Відразу перевіряйте інформацію, коли вам телефонують «родичі» з інших мобільних номерів. Наберіть саму ж «жертву» та обов’язково 102.

Пам’ятайте, що в разі реального затримання, працівники поліції повідомляють про це рідних, вказавши підстави та термін, а також відділ чи відділення, де утримується особа. Законодавством не передбачено жодних платежів за утримання затриманої особи правоохоронним органом.