10:15, 09.11.2019

Одяг на будь-яку погоду. Як правильно підібрати речі у мінливу погоду?

Одяг на будь-яку погоду. Як правильно підібрати речі у мінливу погоду? 09.11.2019

поділитись:
Одяг на будь-яку погоду. Як правильно підібрати речі у мінливу погоду? - фото 1

Щоб і надворі було тепло, й в примішенні - комфортно. Коли на вулиці - різкі перепади температур, вдягнутися - ще та проблема. Можна навіть застуду підхопити.

Цупкі тканини, еко-шкіра чи товстий утеплювач. Температурний мінус надворі спонукає вдягти під пальто аж декілька светрів, але це не завжди зручно.

Проте у цьому сезоні в моді смарт-речі, які легко трансформуються і вдало поєднуються. Найпростіше із взуттям, замість змінної пари, достатньо мати ще одну устілку.

"Классно, когда можно предложить, например, для осени - на шерстяной байке внутри, и при этом, когда похолодает заменить стельку из байки на шерстяную и получаем практически зимнюю обувь. Мало того, что у нас одна пара на длинный сезон, так если зимой потеплело, вытащили стельку заменили обратно" – каже дизайнерка Аліна Сердюк.

Дизайнерка радить оновити гардероб функціональними речами. Крім чобіт із подвійною устілкою, на холодну пору запастися щонайменше трьома базовими одежинами.

Але під шубою чи пальто мають бути ще мінімум дві одежини, приміром, блузка і светр, або ж майка й сорочка. Усі речі мають бути різної товщини. Лікарі радять звернути увагу на тканини.

"Це перший принцип – одягатися по погоді. Другий принцип дотримуватись багатошарості. Третій принцип це дуже простий принцип – не використовувати бавовну. На холодну пору року - використовуйте високотехнологічні, сучасні синтетичні тканини і або шерстяні, або вовняні речі".

Термобілизну варто підбирати за ситуацією. Наприклад, для занять спортом пасує синтетична – вона ліпше виводить вологу. Поліестер відмінно підійде, коли за вікном мінус 30. А натуральна вовна - хоч на кожен день.