20:33, 23.04.2020

Офіційно! Учні всієї країни завершуватимуть цей навчальний рік дистанційно

Останній дзвоник - удома. Через продовження карантину діти у цьому навчальному році вже не сядуть за парти. Як проходитиме підсумкове оцінювання для школярів Маріуполя?

поділитись:
Офіційно! Учні всієї країни завершуватимуть цей навчальний рік дистанційно - фото 1

Світлана Кальченко - вчителька української мови в 64 школі. Каже - графік підсумкового оцінювання незабаром складуть та повідомлять учням.

Офіційно! Учні всієї країни завершуватимуть цей навчальний рік дистанційно - фото 14711

 

«Будемо виставляти оцінки, залежно від того, як дитина буде працювати. Ті діти, які... бувають такі випадки, або рідко виходять на платформи, або не має можливості. Технічні засоби не у всіх бувають. Ті будуть потім надавати зошити для перевірки, коли закінчиться карантин. І всі будуть оцінені», - каже вчителька.

Спочатку дистанційно навчатися було дуже важко, розповідає десятикласник Богдан Хохлов. А зараз - з легкістю здає контрольні, практичні та лабораторні завдання онлайн.

«Ось буквально 2 дні тому ми писали переказ. Ми зв'язувалися все. У нас ще великий клас і нам ось в цьому плані пощастило, ми ділимося на групи. Тому набагато простіше з'єднати половину класу по одній відеозв'язку. І ось так, ми все включали мікрофон, читала нам вчителька виклад», - каже десятикласник.

А вже після того, як учні складуть річне підсумкове оцінювання з усіх предметів, їм виставлять оцінки в табелі та надішлють на електронну пошту. Після карантину документи видадуть дітям на руки, запевняють директори шкіл.

«Стосовно 9 класів, то діти зможуть отримати свідоцтво про базову загальну середню освіту згідно графіку, який буде складений з метою недопущення масового скупчення та з метою не порушення умов карантину», - зазначає директорка школи №64 Наталя Венія.

Випускники одинадцятих класів отримають свідоцтво про освіту тільки після зовнішнього незалежного оцінювання.

«Якщо карантин буде завершено на початку червня, то основна сесія ЗНО буде відбуватися з 25 червня по 17 липня. Якщо ж карантин триватиме до початку серпня, тоді основна сесія ЗНО буде проводитись з 17 серпня по 4 вересня», - розповіла головна спеціалістка департаменту освіти Олена Бузлома.

Також закінчення навчального року обговорили на онлайн-брифінгу з керівниками освітніх округів та директорами ліцеїв. Навчальний рік завершиться 29 травня. Проте ані останній дзвоник, ані випускний школярі не святкуватимуть.