11:03, 14.04.2017

Оглашены 100 победителей конкурса «Авиатор 2017»

Оглашены 100 победителей конкурса «Авиатор 2017» 14.04.2017

поділитись:
Оглашены 100 победителей конкурса «Авиатор 2017» - фото 1

У всесвітній День авіації та космонавтики благодійний фонд Бориса Колеснікова оголосив переможців конкурсу «Авіатор 2017. Шість з половиною тисяч студентів з 44 вишів боролися за поїздку на Міжнародний авіасалон у Франції. Серед них обрали сотню найкращих.


ПАВЛО БОРДЮГОВ, переможець конкурсу «АВІАТОР-2017»:  «Очень приятно, что я выиграл, волновался. Но даже если бы я не выиграл, это был колоссальный опыт для меня. Все те туры, которые были до этого были очень интересны для всех специалистов авиационной сферы. Ожидаю от поездки увидеть новые типы летательных аппаратов, новейших. В частности вертолеты, так как моя специальность, я летчик вертолета».

Проект стартував у жовтні 2016 року. За цей час конкурсанти подолали 5 етапів.

СОФІЯ МУДРИК, директор благодійного фонду Бориса Колеснікова:  «Ребята прошли очень непростую дорогу, длиною в полгода. Мы всячески их проверяли. Их знания, технические знания, английского языка, теорию историю авиации. Мы рассматривали их сквозь призму бизнеса. Их бизнес-проектов, их инвестиционных проектов».


20 червня переможці відправляться до Парижа на Міжнародну виставку Ле Бурже. Там вони поспілкуються з найкращими спеціалістами світової авіації, дізнаються про новинки. Отриманий досвід і знання застосують в Україні.

ДМИТРО КІВА, голова журі конкурсу «АВІАТОР-2017»:  «Це дуже благородна справа те, що Борис Вікторович Вікторович Колесніков, він був ще колись міністром транспорта і віцепремєром. І йому підпорядковувалася цивільна авіація України і він якось захопився. Це дуже така благородна справа, уже 6 років підряд, достатньо великі групи».

Серед сотні переможців — двоє з нашого регіону. Студенти Приазовського державного технічного університету.