20:01, 13 квітня

Окупація Донбасу. 7 років нової реальності

13 квітня 2014 року. Околиці Слов'янська. Офіцери СБУ працюють на місцевості. На допомогу приходять десантники. Відкривають по нападниках вогонь з БТРа. Стрілянину чули й жителі околиць міста.

поділитись:
Окупація Донбасу. 7 років нової реальності - фото 1

13 квітня 2014 року, противник вперше отримав відсіч - під Слов'янськом. А вже за 3 дні у Маріуполі наші захисники відбили штурм частини 3057. Як починався опір та звільнення захоплених міст Донеччини.

Згодом бій за невелике селище Семенівка, що на околиці Слов’янська, переріс у повномасштабне протистояння з артилерією та авіацією.

Заворушення у цей час починалися й у Маріуполі. У середині квітня будівлю міської ради взяли під контроль невідомі. Вони ж і перекрили кілька вулиць у центрі міста. А вже 16 квітня ввечері молодики намагалися захопили військову частину 3057. Військову часину наші армійці відбили. Унаслідок троє людей загинуло, а 13 отримали поранення.
Сьогодні в Україні вшановують усіх загиблих, які полягли за український Донбас.

Війна на Донбасі триває вже сьомий рік. Противник не припиняє обстрілювати не тільки лінію фронту, а й гатить по мирних. Наші ж армійці не втрачають оптимізму, мовляв, дійдуть і до Донецька з Луганськом та принесуть туди жовто-синій прапор.