21:11, 08 вересня

Олександра Проценко-Пічаджі: Блок Вадима Бойченко побудує Європу тут, в Маріуполі

Голова Федерації грецьких товариств України Олександра Проценко-Пічаджі заявила про підтримку Блоку Вадима Бойченко. За ним - стрімкий розвиток міста і поліпшення інфраструктури грецьких селищ Маріуполя.

поділитись:
Олександра Проценко-Пічаджі: Блок Вадима Бойченко побудує Європу тут, в Маріуполі - фото 1

За її словами, команда Вадима Бойченко вивела на новий рівень співпрацю з партнерами з Греції через реалізацію спільних проектів. Головне - Маріуполь почав повертатися до своїх історичних коренів.

«На в'їзді в Маріуполь з боку Мангуша нас тепер зустрічає пам'ятник митрополиту Ігнатію, під керівництвом якого відбувалося переселення греків з Криму до Приазов'я. У своїй історії місто черпає натхнення для подальшого розвитку і зростання. Для нас, місцевих греків, це дуже важливий показник », - підкреслила Олександра Проценко-Пічаджі.

Вона зазначила, що завдяки команді Вадима Бойченко Маріуполь розширює і зміцнює міжнародні зв'язки. Яскравий приклад - Грецька площа в самому центрі Маріуполя. Улюблене місце відпочинку городян стало подарунком сім'ї грецького мецената Пантелеймона Бумбураса. Приділяється увага і розвитку грецьких селищ. Зокрема, в Старому Криму створюються комфортні умови для навчання - утеплюється будівля школи №46 з поглибленим вивченням новогрецької мови.

«Партія Блок Вадима Бойченко об'єднує професіоналів. Вони довели на ділі, що вміють працювати ефективно і досягати поставлених цілей. Впевнена, Блок Вадима Бойченко побудує Європу тут, в Маріуполі. Тому я висловлюю свою повну підтримку цій команді», - підсумувала лідер громадського руху греків України.