19:45, 13.11.2019

Операція на серці для 10-річного хлопця

Операція на серці для 10-річного хлопця 13.11.2019

поділитись:
Операція на серці для 10-річного хлопця - фото 1

Усі десять років від народження ні він сам, ні його батьки не здогадувалися про вроджену хворобу.

Ваду серця у Вані з Краматорська виявили випадково. Лікарі запевнили батьків: без оперативного втручання не обійтись. Та направили хлопця до профільних спеціалістів.

"Дали направление для консультации у кардиохирурга у детского, мы с этим направлением поехали в Харьков, подтвердился этот диагноз - открытый артериальный проток" – каже батько хлопця.

Операція необхідна. От тільки оклюдер, яким закривають отвір у серці пацієнта, - занадто дорогий. Сім'я Журавльових не перша, яка звернулася по допомогу до Фонду Ріната Ахметова.

"Мы приехали в клинику Амосова, здесь очень много людей, которые нуждаются в помощи... Врачи здесь хорошие, профессиональные. И бесспорно, помощь Фонда очень многим нужна".

Фонд оплатив імплант, від якого залежить повноцінне майбутнє Вані.Через декілька днів батько і син були вже вдома, в Краматорську. Ваня веде звичний спосіб життя, і тільки його мама й досі схвильовано згадує пережите. Каже, без допомоги не впоралися би.

"Это очень дорогостоящая операция, которую оплатить, конечно, вот так найти такую сумму денег - это очень проблематично. Ринат Ахметов, Фонд его делает очень большое дело, большое ему спасибо".

Повністю після операції Ваня відновиться за кілька тижнів. А нині його найбільша проблема - не можна грати у футбол.