15:40, 15 вересня

Осіння депресія і як з нею боротися

Менше сонця - більше стресу. Після літа багатьом важко адаптуватися до вересневої погоди. У декого починається хандра та навіть осіння депресія. Як налаштувати себе на позитив?

поділитись:
Осіння депресія і як з нею боротися - фото 1


Багатьом важко адаптуватися після літа до похмурих днів, кажуть психологи. Восени пригнічений стан буває через нестачу світла, вітамінів та теплої погоди.

А ще тривога, безсоння та відсутність апетиту. Якщо таке триває більше місяця, не зволікайте, то ознака депресії. Однак, її діагностувати може лише лікар.

Природні антидепресанти треба шукати у деяких фруктах та молочних продуктах.

«Бананы содержат алкалоид харман, который является борцом с депрессией. Сливочное масло - это смазка для нервных клеток. А на маслице положим сыр. Он содержит три аминокислоты, которые превращаются в триптофан, продуцируются в серотонин, гормон хорошего настроения», - радить психотерапевтка Тетяна Кириленко.

Важлива й рухливість. Гардероб з яскравими кольорами і гарний макіяж теж сприяють виробленню ендорфіну - гормона щастя, кажуть експерти. А зміна іміджу додасть емоцій.

Прогулянки теж допоможуть відволіктися від метушні. А ще, кажуть лікарі, зелений чай та теплий душ надвечір знімають напругу.