19:02, 21.01.2020

Отримати пільги грошима - просто

З 1 січня подати відповідну заяву можна у будь-який день. Тим, хто цього не зробив, відшкодування за комірне йтиме на єдиний рахунок "Ощадбанку". А вже звідти - на комунальні підприємства.

поділитись:
Отримати пільги грошима - просто - фото 1

Батько пані Людмили отримує пільгу на картку. Проте цих коштів не вистачає для сплати за комуналку, каже жінка. Тому різниці між готівковою та безготівковою формою вона не відчула.

"У нас батько учасник бойових дій ще в ту війну, ну в Вітчизняну. Раніше платили 50%, а тепер ось іде монетизований. Ми не відчули, що так, що так".

Пан Дмитро також має знижку на сплату комірного. Через затримку січневих виплат чоловік написав заяву на отримання виплат грошима. Однак зізнається, минула система була зручніше.

"Писалося просто в квитанціях, що така-то пільга, стільки-стільки-то, і все. І вираховували, і платили. Менше тяганини було. Там вже знаєш прийшло скільки, вирахував".

Раніше заяву на монетизацію пільги можна було подати лише у першій половині жовтня. Тому цією можливістю скористалися лише три з половиною тисячі маріупольців. Ще двадцять дві тисячі отримали субсидію у безгрошовій формі. Проте з 1 січня умови змінилися.

"Не тільки з 1 по 15 жовтня, а в будь-який момент одержувачі пільги мають можливість подати заяву, надати свої банківські реквізити в одному з 38 уповноважених банків, і отримувати монетизувати пільги на свій картковий рахунок - розопвідає Андрій Ремпель - директор департаменту соціального захисту населення".