19:40, 10.09.2019

Парки для пішоходів

поділитись:
Парки для пішоходів - фото 1

Таку петицію створили маріупольці. Мовляв, молодь на велосипедах та скейтбордах наражає на небезпеку дітей. Часто підлітки не бачать дорожніх знаків, під час руху відпускають кермо та підіймають ноги з педалей. Який вихід пропонують містяни? Та що кажуть самі любителі швидкої їзди?


Ближче до вечора у парку гамірно - збираються підлітки. Катаються на велосипедах та скейтбордах. Десятирічний Дмитро балансує на гіроскутері. За хлопцем спостерігає батько. Чоловік пояснює сину, де їздити можна, а де - ні.


Проте під наглядом - не всі діти. Поруч на дитячому майданчику бавиться багато малечі. Проте це місце приваблює ще й молодь на двоколісних, говорить пані Ірина.


«Бывает такое, что летит на велосипедах, разгоняется с одной стороны и не смотря, дети ходят, не дети - всё равно. И наушники, и едет и разговаривает, и пляшет».


Максим катається з друзями щодня. Каже, під час руху музику в навушниках не слухає, бо це небезпечно.


«Я могу как бы включить, но с динамика послушать. В наушниках страшновато. Я аккуратно катаюсь по парку, у меня есть тормоза. Я смотрю по сторонам. Вижу детей - я приторможу и объеду. А погонять - это сбоку парков тоже есть тротуарчики» - каже хлопець.


Пан Костянтин часто ходить до парку з онуками. Вважає, екстремали мають кататись у спеціально обладнаних місцях. Відповідна петиція на сайті міськради вже зібрала 70 підписів з двохсот п'ятдесяти. Аби підтримати її, маріупольці мають трохи більше двох місяців.


Бажаєте отримувати оперативні новини в свій месенджер - підписуйтесь на наш канал в Telegram.