15:30, 30 січня

Переможці конкурсу "Комфортний дім" завершили реалізацію своїх проєктів

Нові поштові скриньки та відремонтований вхід у під'їзд. Переможці конкурсу від громадської спілки "Зелений центр Метінвест" вже реалізували свої проєкти. Чи задоволені змінами?

поділитись:
Переможці конкурсу "Комфортний дім" завершили реалізацію своїх проєктів - фото 1

Мешканці дев'ятиповерхівки на бульварі Шевченка перемогли в конкурсі "Комфортний дім" та виграли від "Зеленого центру Метінвест" нові поштові скриньки. Ніна Кареланіна, яка живе у будинку, розповідає, їх встановили власноруч у зручному місці, до того ж відремонтували входи у під'їзди.

«Своїми силами ми обладнали вхідну зону. Кожен під'їзд вхідну зону обладнав сам. Самі купували фарбу».

Брала участь у ремонті й сусідка пані Марина. Каже, старим скринькам було майже півсторіччя.

«Тим скриньках вже було, як нашому будинку. Вони вже старенькі, звичайно. Їх незручно відкривати, у половини не було замків і всього іншого. А зовнішній вигляд в наш час відіграє велику роль. Спасибі, що естетичні ящики у нас в під'їзді тепер висять», - каже жителька будинку.

Нові поштові скриньки встановили у всіх чотирьох під'їздах.

Усього на конкурс від "Зеленого центру Метінвест" подали заявки представники більше 130 будинків. З них обрали 19 переможців та ще двох нагородили заохочуваними призами. Їм профінансували ремонт вхідної групи під'їздів, заміну поштових скриньок та установку енергозберігального освітлення.

«В рамках конкурсу мешканці повинні були відремонтувати входи в під'їзди, встановити поштові скриньки і відремонтувати стіну, де будуть висіти поштові скриньки. Це робилося за їх рахунок, а "Зелений центр" набував поштові скриньки для них», - розповів менеджер проєктів з благоустрою "Зеленого центру Метінвест" Володимир Жук.

Цьогоріч "Зелений центр Метінвест" планує продовжити конкурс за новими категоріями - ремонт під'їздів, піддашків та цоколя.