10:45, 26.11.2019

Перевірити чи справжній диплом тепер можна онлайн

Перевірити чи справжній диплом тепер можна онлайн 26.11.2019

поділитись:
Перевірити чи справжній диплом тепер можна онлайн - фото 1

В Україні запустили сервіс, який дозволяє підтвердити справжність документів про вищу освіту державного зразка, виданих з 2000 року.

Юридичне підтвердження достовірності диплома можна отримати по електронній пошті. Роботу сервісу забезпечує державне підприємство «Інфоресурс», кажуть в Міносвіти і науки України.

«Таким чином ми формуємо культуру взаємодії державних органів з ключовими стейкхолдерами - звичайними громадянами. Тепер вони, не виходячи з дому, в два кліка можуть отримати документ, що підтверджує справжність диплома », - зазначила міністр освіти і науки Ганна Новосад

Для підтвердження достовірності документів потрібно заповнити форму на сайті Єдиної державної електронної бази з питань освіти і вказати реквізити диплома і персональні дані його власника. Сервіс формує підтвердження, накладає на нього електронний підпис і печатку і відправляє на вказаний робить запит електронну адресу протягом трьох робочих днів.

Користуватися сервісом можуть не тільки фізичні особи-власники дипломів, але й вузи, офіційні установи, журналісти та ін. Доступні дані про всі дипломи, крім дипломів випускників військових вишів і підрозділів.

Як повідомлялося раніше, на Луганщині групі студентів Лисичанського медичного коледжу видавали фальшиві дипломи.