15:01, 31.08.2020

Перша тисяча маріупольців проголосувала за пріоритети партії Блок Вадима Бойченко

Перша тисяча городян віддала свої голоси за різні проекти розвитку в кожному з 5 пріоритетів Блоку Вадима Бойченко, які ляжуть в основу програми партії на місцевих виборах-2020.

поділитись:
Перша тисяча маріупольців проголосувала за пріоритети партії Блок Вадима Бойченко - фото 1

Безперечним лідером за підсумками дводенного голосування став проект «Створення комунальних Лабораторного і Діагностичного центрів». У разі його реалізації можливість безкоштовно пройти медичні дослідження отримають маріупольські пенсіонери і діти, а городяни працездатного віку будуть платити за цю послугу за собівартістю.

Проект-лідер рейтингу в пріоритеті «Здоров'я городян» станом на ранок понеділка підтримали близько 37% респондентів.

Перша тисяча маріупольців проголосувала за пріоритети партії Блок Вадима Бойченко - фото 25493

 

Активно йде і голосування за проекти партії Блок Вадима Бойченко в розділі «можливості у місті». Їх мета - зробити Маріуполь містом нових можливостей для самореалізації, навчання і роботи. Як показало голосування на сайті партії, найбільш затребуваним у маріупольців у цьому пріоритет став проект по створенню IT-кластеру. За нього проголосували 20% респондентів. Трохи менше голосів зібрали пункти «Працюй на себе! Створення Центру підтримки малого та середнього бізнесу» та «Соціальний ліфт. Підтримка кадрових та освітніх проектів».

Перша тисяча маріупольців проголосувала за пріоритети партії Блок Вадима Бойченко - фото 25494

 

У пріоритеті Блоку Вадима Бойченко «Комфорт у Маріуполі» на перше місце з 33% вийшов проект «Питна вода з-під крана. Вирішення проблем з водою, заміна мереж». Чимало голосів - 24%, зібрала також ініціатива щодо впровадження сучасної системи сортування, переробки та утилізації сміття «Безвідходне місто».

Перша тисяча маріупольців проголосувала за пріоритети партії Блок Вадима Бойченко - фото 25495

 

Дуже активно маріупольці голосують за проекти, спрямовані на реалізацію соціальних ініціатив. За 25% в розділі «Турбота про людей» набрали пункти «Залішаємося в Маріуполі. Програми забезпечення житлом» і «З турботою про дітей. Реконструкція та Наповнення новімі сервісамі двох дитячих реабілітаційніх центрів». На другому місці за популярністю - створення комфортних умов навчання в школах.

Перша тисяча маріупольців проголосувала за пріоритети партії Блок Вадима Бойченко - фото 25497

 

Явний лідер проявився серед проектів Блоку Вадима Бойченко в сфері відпочинку і популяризації здорового способу життя «Відпочинок у місті». Більшість тих, хто проголосував віддали перевагу будівництву спортивних центрів в кожному районі міста та нового плавального басейну "H2O". 15% віддали свої голоси за Аквапарк, по 11% отримали реконструкція пляжу в сел. Піщаний і облаштування Лівобережної набережної.

Перша тисяча маріупольців проголосувала за пріоритети партії Блок Вадима Бойченко - фото 25498

 

Нагадаємо, що голосування за пріоритетними напрямами розвитку Маріуполя, запропонованим до обговорення партією Блок Вадима Бойченко, стартувало в кінці минулого тижня. Ці пріоритети і результати голосування ляжуть в основу програми партії на місцевих виборах.

«Нам важливо почути думку городян. Якщо вважаєте, що в якомусь з розділів не вистачає важливого проекту, пишіть свої пропозиції у формі «Запропонувати» на офіційному сайті партії Блок Вадима Бойченко», - йдеться в повідомленні партії.

До 5 вересня сайт Блоку Вадима Бойченко працює в тестовому режимі. Партія збирає пропозиції і коментарі, які допоможуть удосконалити медіа-платформу.

Проголосувати за той чи інший пріоритет можна, перейшовши за посиланням: http://block-vadyma-boichenka.com/ і клікнувши на кнопку «Голосуємо!». Результат голосування видно користувачеві відразу ж.

Блок Вадима Бойченко - це єдина партія, яка розвиває Маріуполь для всіх, думаючи про кожного!