19:11, 11.11.2019

Перший енергоофіс YASNO запрацював у Донецькій області

Перший енергоофіс YASNO запрацював у Донецькій області 11.11.2019

поділитись:
Перший енергоофіс YASNO запрацював у Донецькій області - фото 1

Нове ім'я - нова якість. Постачальник електроенергії "Донецькі енергетичні послуги" відтепер називається "YASNO". Компанія прагне європейського рівня сервісів. Тож по-максимуму переходить в онлайн! А ще відкриває енерго-офіси. Перший з'явився в Маріуполі на проспекті Металургів, 213.

До середини 2020 року YASNO планує реконструювати і перетворити на енергоофіси усі 22 центри обслуговування клієнтів на Донеччині.

Енергоофіс – це принципово новий формат приміщень для обслуговування клієнтів. Після оновлення в енергоофісі з’явилися:

· термінали самообслуговування для передачі показань лічильника;

· зона експрес-обслуговування, де можна вирішити типові питання без очікування;

· дитячий куточок;

· зона обслуговування приватних клієнтів;

· зона обслуговування юридичних клієнтів;

· зона продажів додаткових товарів та послуг з енергоефективності.

«Оновлення енергоофісів – це лише невелика частина масштабних перетворень постачальника, – каже директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін. – Першим кроком стало нове ім’я, яким ми відзначаємо перехід на новий рівень якості обслуговування клієнтів».


YASNO ставить собі за мету досягти таких стандартів кращого сервісу для клієнтів:

1. Сервіс для клієнтів, окрім нового сучасного сайту https://yasno.com.ua/, працюватиме через мобільний додаток, який скоро стане доступний для мешканців Донецької області, чат-ботів у Viber та Telegram.

2. Звернення через інтернет будуть опрацьовувати не більше одного робочого дня. Зараз за місяць фахівці контакт-центру компанії опрацьовують приблизно 5 тисяч електронних звернень у Facebook, Особистому кабінеті, електронній пошті.

3. Час з’єднання з оператором контакт-центру YASNO має бути меншим, ніж три хвилини, а основну інформацію взагалі можна отримати через тонове меню або голосового робота.

4. До липня 2020 року на Донеччині запрацюють 22 оновлених енергоофіси YASNO.

5. Чекати на обслуговування в енергоофісі доведеться не більше 15 хвилин. Преважну більшість питань з постачальником мешканці Донеччини можуть вирішити дистанційно. Є 3 – 4 випадки, що потребують оформлення паперових документів, і, відповідно, особистого звернення до офісу.

Нагадаємо, YASNO – це нове ім’я постачальника «Донецькі енергетичні послуги».