20:19, 07.04.2020

Перший випадок одужання від COVID-19 в Донецькій області

У Донецькій області - перший випадок одужання від коронавируса. Результати аналізу дали негативний результат в 55-річної мешканки Бахмута. Хвороба у жінки діагностували 26 березня

поділитись:
Перший випадок одужання від COVID-19 в Донецькій області - фото 1

Як телеканал "Сигма" писав раніше, вірус COVID-19, 55-річна жителька Бахмуту ймовірно підхопила в Єгипті. Нездужання вона відчула під час поїздки, ще 12 березня. Після повернення в Україну звернулася до медиків. Перший тест на коронавірус у пацієнтки був негативний, але оскільки хвороба протікала за всіма ознаками COVID-19, їй зробили повторний. І діагноз підтвердили.

Останні дві проби виявилися негативними.

"Факт надзвичайно позитивний: жінка успішно поборола хворобу, викликану вірусом. Вітаю її і її рідних і дякую медикам, які весь час були поруч зі своєю пацієнткою і надавали їй необхідно лікуванням", - написав на своїй сторінці у Facebook голова Донецької ОДА Павло Кириленко.

Проте він зазначив, що також в області підтвердилися й 2 нових випадки інфікування. У 78-річної жительки Дружківки та 27-річної жительки Мирнограду. Їм аналізи вже проводили не у століці, а у вірусологічній лабораторіїї Слов'янська, для якої нещодавно придбали необхідне обладнання.