10:10, 21.11.2020

Під час карантину абоненти ДТЕК Донецькі електромережі переходять в онлайн

З початку карантину фахівці компанії ДТЕК Донецькі електромережі прийняли та обробили понад 4 тисяч заявок через сайт, особисті кабінети та месенджери, 5,8 тисячі  звернень у Facebook та 4,5 тисячі електронних листів. Спеціалісти кол-центру отримали майже 345,5 тисяч дзвінків.

поділитись:
Під час карантину абоненти ДТЕК Донецькі електромережі переходять в онлайн - фото 1

Як зазначила пресслужба підприємства, для зручності клієнтів більшість послуг компанія перевела в онлайн. Це значно спрощує для них спілкування з компанією та допомагає отримати послуги не виходячи з дому.

З 17 березня по 1 листопада 2020 року фахівці ДТЕК Донецькі електромережі обробили понад 457 тисяч заявок клієнтів, 80% - через дистанційні канали зв’язку: 97 тисяч – звернення через Центри обслуговування та понад 360 тисяч - через сайт, месенджери та соцмереж та кол-центр.

Також компанія впровадила нові онлайн-сервіси:
передачу показань приладів обліку на сайті без додаткової реєстрації;
• заявки через сайт на роботи з лічильниками.

«Ми закликаємо мешканців Донецької області активно користуватися дистанційними сервісами компанії. Це просто, зручно, а головне — це економія часу і безпека наших клієнтів», – зазначила керівник департаменту з обслуговування клієнтів ДТЕК Донецькі електромережі Олена Сенько.
 

Також на сайті компанії працює розділ «Планові і аварійні відключення», де можна дізнатися про усі відключення в мережі, які пов’язані з проведенням планових ремонтних робіт або технічного обслуговування. Для зручності – інтерактивна карта й пошук за адресою. Це дає можливість клієнтам підготуватися та уникнути незручностей під час планових знеструмлень.

Також клієнти активно використовують інші дистанційні канали, через які передають покази лічильника, роблять заявки на підключення, повідомляють про аварійні ситуації, звертаються з питаннями щодо приладів обліку тощо. Зробити це можна будь-яким зручним способом:

• на сайті компанії - http://dtek-dem.com.ua;
• зателефонувавши до кол-центру за телефонами +38 (096) 450 0 473, +38 (099) 450 0 473, (0629) 450 473;
• звернувшись на сторінку ДТЕК Донецькі електромережі у Facebook.
Усі заявки потрапляють до фахівців компанії, які у режимі 24/7 опрацьовують кожне звернення від клієнтів, - зазначили у пресслужбі.