18:18, 25 березня

Під Маріуполем - спалах коронавірусу

У Бойовому, через ріст захворюванності, з понеділка зачинили дитсадок. У селі провели дезінфекцію учбових закладів, храму, зупинок та інших громадських місць.

поділитись:
Під Маріуполем - спалах коронавірусу - фото 1

Від понеділка тут зачинили дитсадок, а малечу відправили на самоізоляцію. Усе через спалах коронавірусу серед персоналу. Хворобу виявили у 5 співробітників.

Є припущення, що вірус поширився після Масляної, яку у селі відгуляли з розмахом. На святкування до Бойового приїздили люди з околиць та навіть з Маріуполя. Більшість з них не дотримувались соціальної дистанції та були без масок. За словами сільської старости, перші випадки захворювань у працівників дитсадку виявили ще на початку березня.

Аби попередити поширення вірусу, дитячий садок, зупинки та інші місця великого скупчення людей обробили знезаражувальним розчином. Проте у селі з'являються нові хворі, кажуть у держпродспоживслужбі. Зараз вже захворіло 13 співробітників садочка.

У самому Бойовому є тільки фельдшерський пункт, тож люди із симптомами застуди їдуть лікуватися - до сусіднього Нікольського.