19:54, 31.08.2020

"Підготуємося до школи"! Партія Блок Вадима Бойченко провела акцію в Маріуполі

Як не заразитися коронавірусом під час навчання - свої рекомендації провідні спеціалісти Блоку Вадима Бойченка надавали маріупольцям протягом останніх тижнів.

поділитись:
"Підготуємося до школи"! Партія Блок Вадима Бойченко провела акцію в Маріуполі - фото 1

Медики та педагоги зустрічалися зі школярами, їхніми батьками та вчителями. Тож, які висновки зробили, наскільки дійсно важливий саме живий контакт з людьми? Відповідь на це питання в ефірі телеканалу «Сигма» дала депутат міської ради Лариса Мамаєва.

Також вона розповіла, що зараз на сайті Партії Блок Вадима Бойченка відкрито голосування по пріоритетам. Маріупольці обирають, що наступні 5 років повинно з’явитися в Маріуполі та на що треба звернути уваги у першу чергу. Всього п'ять пріоритетів і саме вони ляжуть в основу програми Партї.

«Зараз йде інтернет голосування, де кожен житель може проголосувати за майбутнє нашого міста. Визначити той пріоритет, який він вважає важливим. І тому як наші маріупольці проголосують, ми будемо вибудовувати нашу роботу», - зазначила Лариса Мамаєва.

За три дні понад тисяча голосів за пріоритет "Здоров'я містян". Найбільша кількість голосів - за безкоштовне обстеження для дітей та пенсіонерів і будівництво лабораторного та діагностичного центрів.

Деталі у відео: