14:15, 29 січня

Підтримка для жителів Донбасу. Історія родини з Маріуполя

Що допомагає подолати в житті найтяжчі труднощі? Звісно, родина. Людмила й Вілен Погорєльській - бабуся й онук, які втратили усіх рідних. Зараз вони - єдина опора один для одного.

поділитись:
Підтримка для жителів Донбасу. Історія родини з Маріуполя - фото 1

Чотирнадцятирічний Вілен допомагає бабусі у господарстві. Разом долають життєві негаразди. Бо кілька років тому втратили двох рідних людей. Спочатку померла мама хлопця. Людмила забрала до себе Вілена із братом. Але згодом втратила одного з хлопчиків.

«У нього температура висока і все. Більше ніяких симптомів. Ні кашлю нічого. Поки його обстежили, він впав у кому», - розповідає бабуся Людмила Погорельска.

Із коми він так і не вийшов. Тож бабуся стала для Вілена усім. Людмила не приховує, моменти у вихованні бувають різні. Розуміла, що буде нелегко. Але рідного онука вирішила не віддавати у дитячий будинок. І зараз вони проводять час разом. Бабуся є наставником для хлопця. Знайти порозуміння змогли не без допомоги спеціалістів. Людмила відвідувала тренінг Фонду Ріната Ахметова.

«За вихованню дуже цікаво було. Це допомогло, тому що я одна і мені важко. Я послухала і на той момент я щось для себе взяла», - каже Людмила Погорельска.

Фонд Ріната Ахметова підтримує родину вже не один рік.

«Фонд Ріната Ахметова з початку збройного конфлікту на Донбасі підтримує сім'ї, які живуть поблизу зони бойових дій. Фонд вирішив вчергове підтримати Погорельских, щоб нагадати, що вони не самі, що про них пам'ятають. Щоб Людмила Аркадіївна могла відволіктися від турбот, а Вілен – посміхнутися», - зазначила директорка департаменту комунікацій Фонду Ріната Ахметова Юлія Єршова.

Бабуся із внуком вкотре відчули тепло та увагу від Фонду. Чим більше таких світлих днів у житті, тим більша віра в те, що мрії здійснюються.