18:40, 03.10.2019

Пияцтву - ні! Сьогодні у всьому світі відзначають день тверезості та боротьби з алкоголізмом

Пияцтву - ні! Сьогодні у всьому світі відзначають день тверезості та боротьби з алкоголізмом 03.10.2019

поділитись:
Пияцтву - ні! Сьогодні у всьому світі відзначають день тверезості та боротьби з алкоголізмом - фото 1

Наскільки відповідально до вживання міцних напоїв ставляться маріупольці і чи часто через спиртне - у них проблеми?

Євген - економіст. Захоплюється музикою та спортом. Каже - за 24 роки жодного разу не вживав алкоголь. Запевняє - пияцтво - причина багатьох проблем.

«Я с детства наблюдал как люди под алкогольным опьянением ведут себя странно. Поэтому мне никогда не хотелось принимать такой вид, находиться в таком состоянии. Поэтому я всегда давал себе оценку, что это не принесет мне пользы».

Щоправда, у кожного щодо цього - власна думка. Фахівці стверджують - статистика алкоголізму у Маріуполі невтішна. Крім того, усе частіше до медиків потрапляють з отруєнням спиртним підлітки та діти.

«Коли підліток десь знаходиться на підпитку - це не є якийсь нонсенс. Демократична модель виховання молоді дає всі можливості тому, що йде неконтольоване вживання псиактивних речовин дітьми та підлітками» - каже директор наркологічного диспансеру Олександр Пієнко.
Бути обережними та не сідати за руль напідпитку радять поліцейські. Так у аваріях за участю нетверезих водіїв з початку цього року у Донецькій області постраждало приблизно пів сотні людей. Двоє загинули. Тож, і медики, і поліцейські погоджуються - якщо і вживати алкоголь, то в міру і відповідально та не наражати на небезпеку інших.