10:20, 17.04.2020

Пляжі під забороною! Чи всі дотримуються правил карантину та не ходять на узбережжя?

Через карантин відпочивати біля моря - не можна. Уже 10 днів у посиленому режимі поліція патрулює зони відпочинку. Наші журналісти також рушили в рейд, аби подивитися, чи дотримуються маріупольці заборони.

поділитись:
Пляжі під забороною! Чи всі дотримуються правил карантину та не ходять на узбережжя? - фото 1

 

Відпочивати на пляжах заборонено. Але люди тут все ж таки є. І чим краще погода, тим їх більше. Але такий відпочинок триває не довго. Хтось бачить патрульних і відразу тікає. А дехто починає сперечатися. Мовляв, не розуміють, чому не можна відвідувати пляжі.

«Вы нас вгоняете и так в стресс. Дайте нам хоть чуть-чуть отдохнуть. Ну в конце концов».
Пляжі під забороною! Чи всі дотримуються правил карантину та не ходять на узбережжя? - фото 14056

 

«Нужно следить за наркоманами, а не за спортсменами. Мне это безумно не нравится. Потому что залы закрыты. Почему-то открыты всякие пивные».

Карати порушників карантину поліцейські не поспішають. Спершу - розмовляють.

«Є такі, які принципово кажуть: а чому ми не можемо тут сидіти? Починаєш пояснювати, показуєш ту саму постанову. Щоб не думали, що це я вигадала», - розповідає начальник представниця патрульної поліції Євгенія Іванченко.

Але якщо на зауваження поліції не реагують, наступний крок - адмінпротокол і штраф.

«В більшій частині випадків люди розуміють, що повинні дотримуватися постанови Кабміну і залишають заборонені місця. Ми не хочемо карати людей, а хочемо аби вони зрозумілі, що це робиться для їхнього життя та здоров'я», - зазначає старший інспектор патрульної поліції Вадим Харакоз.

Усього по Донецькій області правоохоронці склали 219 адмінпротоколів на порушників карантину. 57 із них саме в Маріуполі.