13:30, 20.11.2019

Податковці презентували свої онлайн сервіси

Податковці презентували свої онлайн сервіси 20.11.2019

поділитись:
Податковці презентували свої онлайн сервіси - фото 1

У податковій підрахували, що з початку року до них зверталися майже 206 тисяч разів. Це і представники бізнесу, і громадяни. Значна частина таких звернень надійшла безпосередньо до ЦОП області, решта – в електронній формі та засобами поштового зв'язку.

Щоб зробити співпрацю комфортнішою та зрозумілішою, податкова Донеччини нагадала перелік найбільш популярних онлайн сервісів, які допоможуть легко вирішити робочі питання та значно зекономити свій час.


Що для цього потрібно?

Просто зайдіть на сайт ГУ ДПС у Донецькій області, де на головній сторінці розташовані зрозумілі піктограмки-посилання на найбільш популярні електронні сервіси. Серед них «Електронний кабінет», «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс» (так званий ЗІР), «Сервіс «Пульс», «Інформація з реєстрів» та інше.

Крім того, податковою службою запроваджено «Електронний кабінет платника» у форматі європейської сервісної служби, за допомогою якої платники податків мають можливість, не відвідавши центри обслуговування платників, створювати і надсилати податкову звітність, листуватися з органами ДПС, подавати запити та отримувати різноманітні довідки, мати в режимі реального часу цілодобовий доступ до інформації з реєстрів і електронних систем, що оптимізує час платникам та скорочує до мінімуму контакти з контролювальними органами.

Також у служби є сторінка у фейсбуці.