15:42, 12.09.2019

Податкові новації, закладені в законопроекті №1210, загальмують розвиток української економіки як мінімум на 2%

Податкові новації, закладені в законопроекті №1210, загальмують розвиток української економіки як мінімум на 2% 12.09.2019

поділитись:
Податкові новації, закладені в законопроекті №1210, загальмують розвиток української економіки як мінімум на 2% - фото 1

За його словами, якщо закон приймуть, найбільше постраждають гірничо-збагачувальні підприємства і металургійний сектор.


Податкові новації, закладені в законопроєкті №1210, загальмують розвиток української економіки як мінімум на 2%, вважає економічний експерт Олександр Савченко.


«Якщо цей закон приймуть, то найбільше постраждають гірничо-збагачувальні підприємства і металургійний сектор. Через істотне зростання рентних платежів і збільшення податкового тиску інвесторам невигідно буде вкладати гроші в модернізацію виробничих потужностей і розвиток підприємств. Адже продукція стане неконкурентоспроможною », - зазначив експерт.

Як повідомлялося раніше, міжнародна аудиторська компанія PWC провела дослідження, згідно з яким, зміни до Податкового кодексу, закладені в законопроекті №1210, зроблять рентні платежі в співвідношенні до комерційного прибутку підприємств майже в 10 разів більше, ніж в Росії, а також стануть вище, ніж в Австралії, Бразилії та Китаї. Це поховає українську видобувну галузь і знищить гірничо-металургійний комплекс країни.


Хочете отримувати оперативні новини в свій месенджер - підписуйтесь на наш канал в Telegram.