16:51, 12.11.2019

Поліцейські Донеччини запустили проєкт, який допоможе підліткам захиститися від булінгу

Поліцейські Донеччини запустили проєкт, який допоможе підліткам захиститися від булінгу 12.11.2019

поділитись:
Поліцейські Донеччини запустили проєкт, який допоможе підліткам захиститися від булінгу - фото 1

Працівники ювенальної превенції поліції Донеччини за підтримки громадської організації «Азовський Патріот» створили інформаційну платформу "Діти+поліція = безпека та мир".

Першими до ініціативи долучились учні закладів освіти на лінії розмежування – з міст Маріуполя, Мар'їнки та Красногорівки.

Поліцейські розповіли школярам про види булінгу (словесний, фізичний, соціальний, кібербулінг) та дали поради, як захиститися від знущань. При цьому головний крок – повідомити про свою біду.

«Не кожна дитина може відкрито говорити про булінг, а тим більше, якщо вона є його жертвою. Проте замовчування проблеми може призвести до трагічних наслідків. Саме тому ми закликали підлітків звертатися по допомогу - і у випадках, коли вони самі постраждали від цькування однолітків і якщо стали свідками булінгу», - відзначила начальниця відділу ювенальної превенції поліції Донецької області Катерина Шнейдер.

Правоохоронці нагадали про адміністративну відповідальність неповнолітніх за скоєння такого правопорушення як булінг (ст. 173-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення). Крім того, за неповідомлення про факти булінгу до поліції передбачено санкції для керівника освітнього закладу.