13:35, 24.11.2019

Поліцейські викрили «закладчика» амфетаміна

Поліцейські викрили «закладчика» амфетаміна 24.11.2019

поділитись:
Поліцейські викрили «закладчика» амфетаміна - фото 1

18-річний хлопець робив схованки з наркотичною речовиною по всьому Маріуполю, після чого передавав координати «замовлення» клієнтам. Поліцейські вилучили у «бізнесмена» 19 згортків з амфетаміном. Тепер йому загрожує до 8 років позбавлення волі.

Підозрілого перехожого помітили бійці роти поліції особливого призначення. При перевірці документів правоохоронці з'ясували, що юнак має при собі згортки з наркотичною речовиною.

Маріуполець пояснив, що замовляв наркотик через телеграм-канал, фасував його на дрібні згортки та «закладував» по місту. Коли отримував гроші від покупців, надсилав їм геолокацію наркозамовлення.

Попередньо за фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 307 Кримінального Кодексу України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).

Поліція зветрається до громадян: Якщо Ви знаєте місця, де здійснюється продаж наркотиків або людей, які займаються розповсюдженням наркотичних засобів – повідомте про це за номером «102». Анонімність гарантується. І нагадують, легких наркотиків не буває. Не залишайтесь осторонь чужої біди та проблеми. Можливо Ваш дзвінок врятує чиєсь життя чи ви попередите розповсюдження наркотиків серед дітей та молоді.