18:55, 11.10.2019

Поліція у смартфоні

Поліція у смартфоні 11.10.2019

поділитись:
Поліція у смартфоні - фото 1

На Донеччині запустили мобільний додаток MyPol. Сервіс дозволяє швидко викликати правоохоронців, а також долучити фото порушення.

Якщо є загроза життю, користувач може натиснути кнопку "SOS" і скористатися терміновою допомогою. Основна ідея розробників - пришвидшити виїзд поліції на місце події. Адже тепер не доведеться давати диспетчеру свої дані - все це вже є у телефоні. Нині розробники продовжують удосконалювати систему.

«Інформація, яка була надана через мобільний додаток, надається до колцентру поліції, де приймаються усі виклики 102. Одразу передається інформація по територіальності. В якості необхідності виїжджає чергово-оперативна група. Якщо чоловік, який відправив повідомлення, не дочекався поліції, це не значить, що цим ніхто не буде займатися. Інформація є зареєстрованою, і вона обов'язково буде перевірятись» - розказав прес-офіцер ГУНП у Донецькій області Олександр Полосухін.
«Ещё будет через приложение MyPol возможность отправить вызов в службу ДСНС. И Донецкая область будет одна из первых в запуске. Потому что мы считаем, что приложение, отвечающее за безопасность человека должно быть одним комплексным. И уже сейчас мы ведём переговоры и со скорыми службами для того, чтобы фактически сделать приложение, ну как это 911 в США» - запевнив керівник проєкту MYPOL Дмитро Подворчанський.