16:30, 12.12.2019

Поліція затримала причетних до вбивства Павла Шеремета

Поліція затримала причетних до вбивства Павла Шеремета 12.12.2019

поділитись:
Поліція затримала причетних до вбивства Павла Шеремета - фото 1

Поліцейські вже оголосили підозру фігурантам справи про вбивство журналіста

Співробітники Національної поліції України затримали фігурантів справи про вбивство журналіста Павла Шеремета у 2016 році.

Про це на своїй сторінці в Twitter повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, додавши, що затриманим оголосили про підозру.

"Щойно Нацполіція затримала і за згодою ГПУ оголошує обґрунтовану підозру фігурантам справи щодо вбивства Павла Шеремета. Це підсумок дуже складної та наполегливої роботи справжніх фахівців і важливий крок до повного розкриття справи", – написав Аваков, подякувавши учасникам розслідування за службу.

На своїй сторінці у Facebook народний депутат Володимир Ар'єв повідомив, що одним із затриманих у даній справі є автор гімну Сил спеціальних операцій, відомий музикант і військовий Андрій Антоненко.

Варто зазначити, що пізніше цього ж дня президент Володимир Зеленський збирається виступити перед журналістами на брифінгу щодо справи про вбивство Шеремета.

Нагадаємо, 20 липня 2016 року в центрі Києва була підірвана машина керівника "Української правди" Олени Притули, в якій знаходився Шеремет. Журналіст загинув на місці незабаром після вибуху. Слідчі заявили, що вважають пріоритетною версією вбивства Шеремета його журналістську діяльність в Україні та інших країнах. У вересні 2017 року з'явилася інформація, що Головне слідче управління Національної поліції України засекретило всі судові рішення у справі про вбивство Шеремета заради захисту життя осіб, які беруть участь у відповідному кримінальному провадженні.

Джерело: сайт "Сегодня"