19:01, 13.05.2020

Полуниця з пліснявою -  у магазині на Лівобережжі продали зіпсований товар

Гнилі ягоди були замасковані. А коли полуницю повернули у магазин - там відмовилися віддавати частину коштів. Аби домогтися правди, жінка звернулася до нашої редакції.

поділитись:
Полуниця з пліснявою -  у магазині на Лівобережжі продали зіпсований товар - фото 1

 

Чоловік пані Ірини днями купив полуницю. Віддав 63 гривні. Жінка розповідає: на вигляд ягода була свіжою та соковитою. А коли дістала її з пакета - жахнулася.

«Взяла першу полуницю і була просто вражена. Розгорнула, вона із зворотного боку була біла, чорна, сіра-гнила. І що мене вразило - це нахабство і хамство. Тому що я вибачень не почула. Хоча-б просто таких звичайних», - каже Ірина Калужинська.

Гроші повернули лише за зіпсовані ягоди. Рушаємо в магазин разом. Адже продавчиня заборонила приходити нашій героїні до відділу. Та на камеру працівниця свої слова - заперечує.

«А де факт, що я так сказала, я такого не говорила жінці», – каже продавець.

Та й, розповідає, на перший погляд ягода була свіжою.

«Я не бачила, вона всередині там була. Я не бачила, що там було, ну правда. Взяв чоловік лоточок. Ось подивіться, яка у мене полуничка, подивіться».

Навіщо продають зіпсоване? Це питання ми вирішили поставити керівництву крамниці. Анастасія представилася завідувачкою. Та розповіла, що роблять, коли людина незадоволена покупкою.

«Тобто або змінює товар, або поверну денюжку. Тобто це нормальні речі. Так робиться в будь-якому магазині. Я проведу з продавцем бесіду. Це максимум, що я можу зробити».

Іншу частину грошей за полуницю пані Ірині все ж повернули. Спеціалісти наголошують: така покупка може бути небезпечною для здоров'я.

«Цвіль може виділяти шкідливі речовини офулотоксіни. Вони накопичуються в організмі і навіть сприяють розвитку онкологічних захворювань. І, якщо навіть фрукт або овоч запліснявів частково, його краще викинути і не вживати в їжу», - зазначила головна спеціалістка відділу безпеки харчових продуктів і ветеринарної медицини в Донецькій області Ірина Масенкова.

Фахівці наголошують: не варто багато їсти ранніх овочів і фруктів.