11:47, 13 серпня

Понад 170 жителів з непідконтрольної території вакцинувалися проти COVID-19

Отримали щеплення проти коронавірусу понад 170 жителів непідконтрольної території. Хоча на вакцинацію записувалося значно більше людей.

поділитись:
Понад 170 жителів з непідконтрольної території вакцинувалися проти COVID-19 - фото 1

Вакцина є у достатній кількості - загалом доступні понад 121 тисяча доз - для першого та другого щеплень. Щотижня (загалом, щоп'ятниці) область отримує нові партії вакцин.

На сьогоднішній день 171 житель тимчасово окупованої території вакцинувався, хоч записувалося на вакцинацію значно більше. Це пов’язано із тими перепонами, які окупаційна влада створює на своїх пропускних пунктах. З боку України усі КПВВ працюють, чому окупанти блокують роботу своїх пунктів пропуску – залишається лише здогадуватись. Попри все, ми працюємо над тим, щоб створити для мешканців окупованих територій усі умови для повноцінної вакцинації, - підкреслив голова Донецької ОДА Павло Кириленко.

Також очільник області наголосив: в області працює 12 центрів масової вакцинації. Розташовані вони у Маріуполі, Волновасі, Селидовому, Покровську, Добропіллі, Костянтинівці, Слов'янську, Бахмуті, Торецьку та Краматорську. Усі центри працюють без вихідних.

Наразі маємо доступні на вибір вакцини від різних виробників: AstraZeneka, Pfizer, CoronaVac, Moderna. Кожен може обрати ту, якій більше довіряє. Окрім 12 центрів масової вакцинації, відкрили 195 пунктів щеплення в амбулаторіях. Крім того, працює 91 мобільна бригада, забезпечуючи вакцинацію маломобільних груп та трудових колективів. Темпи вакцинації мають прискоритись, - наголосив очільник області.

Також Павло Кириленко зазначив: буде перевіряти роботу центрів вакцинації для того, щоб постійно контролювати ситуацію з вакцинацією, про це повідомляє пресслужба Донецької ОДА.