17:16, 20.01.2020

Попри обстріли на деяких ділянках фронту режим "тиші" діє

Що думають з цього приводу бійці і чи вірять у повне перемир'я?

поділитись:
Попри обстріли на деяких ділянках фронту режим "тиші" діє - фото 1

Шахта Бутівка — наочний посібник наслідків війни на Донбасі. Через запеклі бої, що точилися на цих позиціях останні 6 років, не вціліла жодна будівля. Але останнім часом тут незвично тихо — кажуть бійці.

"После нормандского формата ситуация более-менее скажем так стабилизируется. Я не скажу, что на все 100 % все гладко, но стало более менее спокойней".

Ніби дотримувавшись режиму тиші, ворог припинив на цій ділянці мінометні та гранатометні Обстріли. Проте вдався до більш підступної тактики, яка за останні 5 днів забрала життя двох українських вояків.

"Постоянно снайперы, снайперы. Даже обстрелов по сути никаких, а потери среди наших парней — из-за снайперов. Такие раньше случаи не сильно бывали — а сейчас зачастило очень сильно. Им запретили стрелять. А снайпер что? Один выстрел — один убитый".

Корективи у дії військових вносить і мінлива погода. Напередодні вранці на позиції впала мла. Армійці посилили спостереження. Адже за таких умов виявити противника на великих відстанях не допоможуть навіть спеціальні пристрої. А чутно ворога іноді дуже добре.

"Буквально через день у них гул техники идет. Перемещение. Не знаю, что у них там происходит, может ротация, но гул техники идет постоянно. Причем тяжелой. Танки, БМП, БТР — такое мы слышим частенько".

Тиша тут не стільки радує, скільки насторожує — кажуть бійці. Тому що ворог уже не раз давав зрозуміти — будь-які домовленості для нього їснують лише на папері.