16:13, 08.04.2020

Препарати для лікування коронавірусу вже доставили в Донецьку область

Препарат "Плаквеніл" вже надійшов в Донецьку область. Його застосовують при важких і вкрай важких формах коронавірусної інфекції.

поділитись:
Препарати для лікування коронавірусу вже доставили в Донецьку область - фото 1

Про це сьогодні, 8 квітня, на брифінгу повідомив заступник начальника управління охорони здоров'я Донецької області Олександр Педенко.

"Плаквеніл" застосовують при лікуванні важких форм коронавирусу. Основним інгредієнтом препарату є гідроксихлорохіну сульфат. При цьому, в МОЗ наголошують, поки не існує ліків від коронавірусної хвороби COVID-19, пацієнтам надається симптоматичне лікування. У нього якраз і входить "Плаквеніл". Будь-яке використання цього лікарського засобу в лікуванні COVID-19 вважається використанням поза зареєстрованих показань - off-label (тобто за відсутності такого затвердженого показання, як хвороба, викликана COVID-19, в інструкції для медичного застосування).

Олександр Педенко відзначив, що, за попереднім розподілом в область повинні прийти 223 упаковки медпрепарату.

"Машина з ліками вже в Слов'янську. Скільки надійшло "Плаквенілу" сьогодні, я зможу дізнатися після брифінгу", - розповів Педенко.


За його словами, ліки розподілять насамперед між 4 лікарнями, в яких перебувають пацієнти з підтвердженою коронавірусною інфекцією.

"До них відносяться дві лікарні Маріуполя, а також медустанови Мирнограда і Костянтинівки", - зазначив Педенко.


Як писав телеканал "Сигма" раніше, в Донецькій області зафіксували два нові лабораторно підтверджені випадки коронавирусної інфекції.