18:50, 08.10.2019

Примхлива погода цієї осені - б'є по здоров'ю українців

Примхлива погода цієї осені - б'є по здоров'ю українців 08.10.2019

поділитись:
Примхлива погода цієї осені - б'є по здоров'ю українців - фото 1

Температура в країні тільки за останній тиждень - коливалася від 1-го до 17-ти градусів. Через різку зміну погоди в декого погіршується настрій, та й осінні болячки підхопити легше. Або ж - загострити старі, кажуть лікарі. Як від цього вберегтися?

Різкий перепад температур і тиску не витримують навіть здорові судини. Люди скаржаться - зміна погоди дуже впливає на самопочуття. Найбільш вразливі - люди з хронічними захворюваннями - серцево-судинними та шлунково-кишкового тракту. Їм медики радять не забувати приймати ліки й регулярно приходити на консультацію.

А щоб не підхопити вірусних захворювань - радять провітрювати приміщення й не перегріватися. Та вже - починати робити щеплення проту грипу. Якщо гіпертонічний криз уже настав - у жодному разі не можна збільшувати дозу ліків, аби знизити тиск. Для цього є спеціальні препарати. Загострити захворювання - може й зміна харчування. Тому потрібно слідкувати за раціоном. І пити трав’яні чаї - з м’яти та ромашки. А якщо дуже болить голова - зробити масаж і вжити знеболювальний чи заспокійливий засіб.