13:43, 16.01.2020

Приморський Будинок творчості дітей та юнацтва продаватимуть?

Деякі батьки дітей, які займаються у Будинку творчості Приморського району (вулиця Чорноморська,17), звинуватили міську владу, що вона потай продає будівлю цієї установи.

поділитись:
Приморський Будинок творчості дітей та юнацтва продаватимуть? - фото 1

Кажуть, так вирішили, бо у дворі установи побачили сторонню людину ще навесні.


"26 травня, в останній день навчання я привела свою дитину, а мене зустрів якийсь сторонній чоловік. Я викликала поліцію та правоохоронці з'ясували, що він перебуває у приватній будівлі", – розповіла представниця батьків Марина Овчаренко.


Виразити незадоволення, вона, та ще декілька обурених батьків прийшли до департаменту освіти.

Приморський Будинок творчості дітей та юнацтва продаватимуть? - фото 3574

 


Як запевнила Тетяна Братчикова, директорка департаменту освіти – продаж будинку творчості – фейк. Діти й надалі будуть займатися на вулиці Чорноморська,17.


"Ніяких передумов з продажу даної будівлі не існує", - офіційно заявила Тетяна Братчикова.


Роз’яснив ситуацію й директор Будинку творчості. На території установи є окрема господарська прибудова. Вона не належить місту. Саме її власника й побачили жінки. Проте мова про продаж самого будинку творчості не йдеться.


"Ця прибудова була продана у приватні руки ще декілька років тому. Чоловік переоформив документи з господарської прибудови на житлову. Він також претендував на земельну ділянку біля неї, але міська рада йому відмовила. Наразі йде судова справа, але позиція влади залишити частину ділянки за позашкільним закладом".