12:15, 09.01.2020

Принц Гаррі та Меган Маркл складуть королівські зобов’язання: заява

Герцог і герцогиня Сассекські зробили заяву, в якій повідомили про бажання зняти з себе обов’язки старших членів королівської родини.

поділитись:
Принц Гаррі та Меган Маркл складуть королівські зобов’язання: заява - фото 1

Принц Гаррі та його дружина Меган Маркл, герцог і герцогиня Сассекські, вирішили скласти свої основні обов'язки, пов'язані з королівською родиною. Таку заяву вони оприлюднили у Instagram, передає sud.ua.

У заяві сказано, що вони планують зняти з себе обов’язки старших членів королівської родини та працювати, щоб стати фінансово незалежними, «продовжуючи при цьому повністю підтримувати Її Величність Королеву».

Окрім того, вони повідомили, що планують жити у Британії та в Північній Америці, продовжуючи надавати повноцінну підтримку королеві Єлизаветі ІІ, де створять новий благодійний фонд.

«Ця географічна рівновага дозволить нам виховати нашого сина з вдячністю за королівську традицію, в якій він народився, а також надасть нашій родині можливість зосередитися на наступній главі, включаючи запуск нашої нової благодійної організації», - сказано у заяві.

Рішення, за словами Гаррі і Меган, було прийнято після кількох місяців роздумів і обговорень.

Додамо, у Букінгемському палаці заявили, що остаточне рішення з приводу планів принца Гаррі та його дружини Меган поки не прийнято.

«Переговори з герцогом і герцогинею Сассекськими перебувають на ранній стадії. Ми розуміємо їхнє бажання піти своїм шляхом, але це складні питання, для розгляду яких знадобиться час», - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, восени Гаррі і Меган дали велике інтерв’ю, у якому розповіли про труднощі перебування під прицілами об’єктивів преси і втручання таблоїдів в їх життя.