18:49, 14 лютого

Реінтеграція та працевлаштування ветеранів АТО у Маріуполі

Сьогодні в центрі розвитку стартапів відбулася шестигодинна зустріч ветеранів АТО з фахівцями центру зайнятості.

поділитись:
Реінтеграція та працевлаштування ветеранів АТО у Маріуполі - фото 1

Геннадій Таржинський пішов на фронт почалася війна на Донбасі. У батальйоні морської піхоти відслужив п'ять років. Розповідає, після закінчення контракту адаптуватися до мирного життя - складно.

"Просто за такий великий період часу служби дуже швидко звикаєш до всього цього. І потім, з дуже багатьма труднощами я зіткнувся тут вже на громадянці, а не в армії. Я б навіть сказав, що в армії трохи простіше ніж тут."

Військовий капелан Євген Коваленко в зоні АТО - з 2015 року. Зараз продовжує цю справу на волонтерських засадах. Аби поглибити свої знання, бере участь у практичному занятті. Семінар для ветеранів АТО та членів їхніх сімей організували Фонд Східна Європа разом із Донецькою обласною службою зайнятості.

"Допомогли людям, скажімо так, реінтегруватися знайти себе у новій професії, на новій роботі, започаткувати власну справу. Саме для того сьогодні відбувається семінар у Маріуполі. Родзинкою нашого такого семінару практичного буде частина тренінгу, яка буде присвячена розвитку власної справи завдяки соціальним медіа, як сучасному інструменту" - розповідає Наталя Слинько - програмна директорка фонду.

Директор Маріупольського міського центру зайнятості Юрій Чуприн впевнений, представлені професії ветеранів - зацікавлять.

"Закінчує наш захід у другій половині дня це зустріч з нашими роботодавцями, які запропонують вже підготовлені вакансії для наших людей. Можливо вони цим скористаються".