19:29, 27.01.2020

Які переваги у працівників комунального транспорту?

На пенсію - у 55. ВодіЇ трамвайно-тролейбусного управління отримують повний соціальний пакет, офіційний стаж та раніше йдуть на відпочинок.

поділитись:
Які переваги у  працівників комунального транспорту? - фото 1

Офіційне працевлаштування та стабільна зарплата. Дар'я розповідає - працює кондукторкою в комунальному транспорті 3 роки. Зараз - на маршруті 12А. Каже - раніше була перукаркою, а зарплатню отримувала меншу.

"Зарплату видають 2 рази в місяць - це зарплата і аванс. Зарплата у кондукторів від 6 до 10 тисяч - це на руки. Взагалі роботу свою люблю дуже навіть. Постійно спілкування, постійно в русі".

До роботи в ТТУ займався приватними перевізками, розповідає водій автобусу 15А - Максим Беляк. Перейшов, щоб отримати офіційний стаж, соціальний пакет, а згодом і нормальну пенсію, ділиться чоловік.

"Влаштувався працювати на двухдверную, потім трехдверний. Зараз отримав спарку. Прийшов сюди, тому що тут стабільна зарплата, соціальний пакет, захищеність".

Безаварійний стаж, права з категорією Д, дотримання правил дорожнього руху та ввічливе ставлення до пасажирів. Такі вимоги у трамвайно-тролейбусному управлінні до водіїв комунальних автобусів. Там пропонують:

"Конкурентну заробітну плату, яка для водіїв автотранспортних засобів становить від 15 тисяч гривень, гнучкий графік роботи, фірмовий спецодяг. Також для іногородніх надається гуртожиток. МТТУ робить виклик неофіційному працевлаштування, зарплати в конвертах, неуцтвом і хамству в сфері обслуговування".

Нині на підприємстві є близько тридцяти вакансій для водіїв автобусів. Також на роботу запрошують кондукторів та ремонтників.