19:10, 21.08.2019

Проблема жителів вулиці Першої Слобідки

Проблема жителів вулиці Першої Слобідки 21.08.2019

поділитись:
Проблема жителів вулиці Першої Слобідки - фото 1

Шприци, мертві коти та мішки. Мешканці вулиці Першої Слобідки поскаржилися - вдовж їхнього будинку проходить аварійна зливова каналізація. Тому дощова вода та сміття затоплює подвір'я.


Раніше, кажуть місцеві - комунальники стежили за зливовою каналізацією. Проте зараз вона руйнується. Зверталися усюди, крім мера. Але отримують лише відписки, мовляв - планами на цей рік капітальний ремонт не передбачено.


«Со всего города весь мусор - мешки, коты дохлые, что только нету. И все через наш двор. Там у нас застревает, когда сильный дождь, я уже бегаю с лопатой, чтоб где-то не забилась канава, чтобы не пошло во двор. И все это выходит вот сюда на улицу и по всей улице этот мусор тянется аж до того перекрестка, а там уже есть слив» - розказує мешканець вулиці Анатолій Школьник.


Після останнього звернення жителів до міськради - зливову каналізацію прочистили. Дістали приблизно тонну сміття. Але комунальники наголошують - капітальний ремонт вони виконувати не повинні. До того ж ця конструкція не належить місту. У Приморській райадміністрації пообіцяли - полагодять наступного року за умови, якщо місто виділить кошти.