19:00, 12 квітня

Проєкт оновлення комплексу "Азовець" обговорили з громадою

У Маріуполі в межах будівництва нового приватного вишу планують капітально відремонтувати комплекс "Азовець". Як хочуть оновити спортивний простір і де займатимуться вихованці секцій під час ремонту?

поділитись:
Проєкт оновлення комплексу "Азовець" обговорили з громадою - фото 1

Нові спортивні майданчики, тренувальні поля, кімнати для секцій і гуртожиток для студентів. Оновити територію і відремонтувати приміщення спортивного комплексу планують за проєктом будівництва технічного вишу біля міського саду. Спортсменів запевнили, після реконструкції усі повернуться в "Азовець".

«Це буде більш сучасна будівля, з усіма умовами. Але на час будівництва їх цікавить питання, де ж будуть тренуватися діти?», - питає директор дитячої спортивної школи "Атлетик" Дмитро Тімонов.

У міськраді спортсменам пропонують займатися в комплексі "Іллічівець" або ж в ПДТУ. Олександр Кочурін пообіцяв самостійно провести переговори з представниками цих закладів.

У планах муніципалітету збудувати нові приміщення для секцій. А в одній з будівель відкрити гуртожиток для студентів майбутнього університету. Як облаштувати територію - ще вирішують.

Проєкт у міськраді підтримують, бо самостійно стати до ремонту спорткомплексу "Азовця" в найближчі п'ять років не зможуть. Група Метінвест планує реконструкцію будівель вже наступного року.

«Об'єкт залишається у власності громади міста Маріуполя. Що в цьому випадку не буде власністю громади Маріуполя? Це новозбудоване спорудження. Це гуртожиток, яке буде побудовано на сьогодні за проектом на місці ось цього адміністративної будівлі», - запевнив заступник міського голови Олександр Кочурін.

Такі зустрічі чиновники планують проводити і далі, аби у громади не було питань щодо майбутньої реконструкції.