14:01, 12 лютого

Реконструкція набережної, будівництво Аквапарку і маріупольського "Діснейленду" - Бойченко

За словами Вадима Бойченка, ключовим драйвером в розвитку потенціалу Маріуполя є його місце розташування.

поділитись:
Реконструкція набережної, будівництво Аквапарку і маріупольського "Діснейленду" - Бойченко - фото 1
"Маріуполь - це місто біля моря. І всі наші зусилля повинні бути спрямовані на розвиток морської інфраструктури. Таким чином, ми зможемо диверсифікувати економіку і залучити в місто фінансовий ресурс. Розвиваючи наш туристичний потенціал, зміцнюємо надійний фундамент майбутнього сталого розвитку" - зазначив міський голова.

Також мер розповів про результати переговорів з американськими партнерами щодо реконструкції пляжу «Піщаний». Так, міжнародні донори підтримали реалізацію цього проєкту. Наступний етап - розробка робочого проєкту та розрахунок вартості його реалізації. Тривають обговорення і концепту «Аквапарку». Для його реалізації планується залучити бізнес. Також не забувають і про поетапну реконструкції парку Гурова, покликаного стати одним з улюблених місць сімейного відпочинку.

"Реалізація цих проєктів вимагає часу. Вони стануть поштовхом до розвитку малого і середнього бізнесу в місті. Головне в здійсненні навіть найскладніших завдань - послідовність. Ми стали на цей шлях. Маріуполь покликаний стати туристичним магнітом і центром культурного життя регіону" - резюмував мер.