17:45, 18.11.2020

«Рінат Ахметов  - дітям. Твоя суперсила» - проєкт тепер працює онлайн

Як стати відомим блогером, успішним журналістом або креативним барбером. Про все це підлітки можуть дізнатися просто біля монітора комп’ютера.  Визначитися з професіями молоді допоможе освітній онлайн-серіал.

поділитись:
«Рінат Ахметов  - дітям. Твоя суперсила» - проєкт тепер працює онлайн - фото 1

Професійний грим, пильна увага одразу кількох об’єктивів камер та зйомки практично у режимі нон-стоп. Для школярки Юнони Загнітко усе це стане невід’ємною частиною найближчі кілька днів. Дівчина долучилася до зйомок освітнього онлайн проєкту.

«Вважаю крутий проект, дуже корисний. Особисто мені б було дуже приємно таке подивитися», - розповідає учасниця проєкту "Твоя суперсила" Юнона Загнітко.

Разом із актором та ведучим Андрієм Дебріним Юнона спілкується із блогером, фітнес-тренером, барбером, стилістами, журналістом та режисером монтажу. Усе заради того, аби допомогти підліткам визначитися із майбутньою професією.

Перша гостя ведучих – співачка Ангеліна Романовська. Інтерв'ю влаштували у символічному для артистки місці - школі танців, де робила перші творчі кроки.
До онлайн-серіалу увійдуть сім відеороликів. Це черговий етап проєкту «Рінат Ахметов - дітям. Твоя суперсила». Влаштовувати мотиваційні зустрічі в онлайн-форматі довелося через пандемію коронавірусу.

«Де брати знання, як прийти до свого вибору, як відчути, що це твоє. Про все це ми говоримо на наших зустрічах разом із Фондом Ріната Ахметова. Кожен з нас особливий. Кожен з нас за своїми якимись плюсами чи мінусами. І все це є наша індивідуальність. І саме це є наша Суперсила», - каже амбасадор Фонду Ріната Ахметова Андрій Дебрін.

Для Юнони - участь в освітньому серіалі - не перший досвід співпраці із Фондом. Протягом кількох років дівчина проходила психологічну раебілітацію в межах проєкту «Мирне літо». Разом із бітьками та двома сестрами дівчина була змушена залишити рідну Макіївку, що на Донеччині.

За останні два роки десятеро амбасадорів Фонду Ріната Ахметова, серед яких відомі актори та телеведучі, влаштували більше сорока мотиваційних зустрічей в інтернатах Донеччини. Знаменитості допомагали дітям вчитися мріяти, висувати цілі та вірити у себе. До проєкту долучилися понад тисячу вихованців інтернатів.