09:55, 21.06.2020

Рінат Ахметов прокоментував чемпіонство "гірників"

Президент ФК "Шахтар" привітав команду з перемогою у чемпіонаті України

поділитись:
Рінат Ахметов прокоментував чемпіонство "гірників" - фото 1
Дорогі друзі! Від щирого серця вітаю вас з чемпіонством!

 

Я пам'ятаю той час, коли ми разом з уболівальниками мріяли про наші перші золоті медалі. Я пам'ятаю день, коли ми їх завоювали. Я пам'ятаю, як цю – найпершу і довгоочікувану перемогу – святкували мільйони людей. Тоді ми були клубом з дуже потужними амбіціями. А сьогодні ми вибороли золоті медалі втринадцяте! І можна сказати, що ми стали клубом не тільки з великими амбіціями, але і з великими традиціями!

 

Сьогодні я вітаю всіх, хто разом зі мною і разом з "Шахтарем" пройшов і продовжує йти цим шляхом. Величезне спасибі всім, хто зі мною починав. Всім, з ким я ділився своїми мріями і хто разом зі мною вірив в донецький "Шахтар". Всім футболістам, які в різні часи виходили на поле в майках "Шахтаря", всім тренерам і всім співробітникам клубу. Сьогоднішні медалі – це і ваша заслуга!

 

Сьогодні я вітаю і кажу величезне спасибі кожному гравцеві нашої команди, кожному співробітнику клубу, всьому тренерському штабу. Я дуже радий, що до нас в новій якості повернувся Даріо, і тепер своїм досвідом він допомагає рідній команді домагатися нових перемог.

 

І, звичайно ж, я кажу спасибі головному тренеру "Шахтаря" Луішу Каштру і його помічникам. Ви виконали дуже якісну роботу, ви не просто перемагали, а перемагали дуже красиво, демонструючи той футбол, який так люблять і чекають наші уболівальники. Ви довіряєте молодим гравцям і даєте їм можливість проявити свої найкращі якості і показати всій Європі, що це майбутні зірки світового футболу!

 

Але, якщо бути чесним, у мене сьогодні і свято, і біль. Свято, тому що ми виграли, незважаючи на те що граємо на чужих полях. А біль – тому що ми граємо на чужих полях. Тому що ми не можемо разом з командою і вболівальниками відсвяткувати цю перемогу в рідному Донецьку.

 

Але цю перемогу ми присвячуємо всім нашим уболівальникам! "Шахтар" не здається! "Шахтар" грає для вас і перемагає для вас, дорогі наші друзі, дорогі наші вболівальники!" – зазначив президент ФК "Шахтар" Рінат Ахметов