16:34, 17.03.2020

Ринат Ахметов запропонував створити в Україні "мозковий центр" для подолання кризи

На думку бізнесмена, перед Україною стоїть серйозний економічний виклик. Зараз як ніколи важливо швидко приймати якісні рішення.

поділитись:
Ринат Ахметов запропонував створити в Україні "мозковий центр" для подолання кризи - фото 1
«Зараз багато говорять про рецесію глобальної економіки і, швидше за все, можливий новій світовій фінансовій кризі. Тому що коли, образно кажучи, у них (в світі) - кашель, у нас - запалення легенів. Для того, щоб цьому протистояти, ми повинні приймати швидкі і ефективні рішення. А для того, щоб приймати такі рішення я пропоную створити «мозковий центр» при Президентові України, до якого мають увійти кращі українські та міжнародні уми "- сказав Рінат Ахметов.


Основними завданнями такого Центру має стати прийняття консолідованих, збалансованих рішень, які допоможуть вистояти абсолютно всім галузям нашої економіки і промисловості.

"Я впевнений, що західні експерти можуть поділитися з нами вже накопиченим досвідом, а вітчизняні аналітики та менеджери зможуть швидко і ефективно адаптувати його під українські реалії. Ми, СКМ, готові також делегувати в цей Центр своїх кращих аналітиків і менеджерів. Думаю, великий бізнес готовий оплатити роботу такого центру ".