16:14, 16.01.2020

Рятувальники Донеччини отримали нову пожежно-рятувальну техніку

Сьогодні рятувальникам Донецької області передали нову основну та спеціальну пожежно-рятувальну техніку, спорядження та обладнання.

поділитись:
Рятувальники Донеччини отримали нову пожежно-рятувальну техніку - фото 1

 

"Отримали спеціальну аварійно-рятувальну машину на базі шасі FORD RANGER, яка призначена для забезпечення дій рятувальників під час проведення першочергових аварійно-рятувальних робіт, ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод, заходів щодо пошуку постраждалих та надання їм домедичної допомоги, організації зв’язку та оповіщення під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій", - повідомляє прес-служба ДСНС.

В рамках проєкту безоплатної допомоги від Уряду Китайської Народної Республіки рятувальники Донеччини отримали пожежну автодрабину та автомобільний кран.

"Отримані техніка та спорядження значно підвищать рівень спроможності підпорядкованих підрозділів та ефективності під час аварійно-рятувальних робіт, а також ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій", - зазначив заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Руслан Білошицький.

Окрім цього, у рамках програми економічного і соціального розвитку Донецької області за кошти обласного бюджету були придбані 2 автогідропідіймача, 82 комплекти спеціального одягу пожежного, 1504 пожежних рукави та 15 комплектів гірничорятувального альпіністського спорядження.

Пожежно-технічне спорядження та спеціальний одяг будуть розподілені між підпорядкованими підрозділами Головного управління.