19:14, 19 лютого

Рятувальники провели навчання у будівельному гіпермаркеті

Гіпермаркет у вогні. Палають ряди з деревиною. За такою легендою рятувальники пройшли спец навчання з ліквідації пожежі. Задіяли 5 машин техніки та 15 фахівців. Тож, чи готовий торговельний центр до надзвичайних подій?

поділитись:
Рятувальники провели навчання у будівельному гіпермаркеті - фото 1

Спецтехніка, спорядження та повне екіпірування. Рятувальники відпрацьовують навчання у гіпермаркеті. За легендою - загоряння у відділі з деревиною. Почалась ліквідація вогню та евакуація людей. Покупців та персонал вивели на вулицю. Задіяли 15 чоловік особового складу, 5 одиниць техніки. 4 стволи з водою гасили полум'я всередині будівлі, один з даху. Служби відпрацювали оперативно, швидко зреагували працівники та відвідувачі торговельного центру.

«У світлі останніх подій, які проходили в нашій мережі, всі розуміють, що потрібно робити і чому все проводять такі навчання. Є потреба, щоб люди розуміли, як потрібно себе поводити у випадках позаштатних ситуацій», - розповів в. о. директора гіпермаркету Андрій Яковенко.

Причина проведення спецнавчань - нещодавня масштабна пожежа на подібному об'єкті на Миколаївщині. Так 2 лютого у Первомайську внаслідок підпалу була знищена майже вся будівля торгового центру.