18:02, 29.08.2019

Рятують життя на стареньких УАЗах

Рятують життя на стареньких УАЗах 29.08.2019

поділитись:
Рятують життя на стареньких УАЗах - фото 1

Так працюють фельдшери Рівненщини. Їх автівки вже тріскотять по швах і потребують нагальної заміни. Ледве не половина з них вже відкатала термін придатності.


Загальна кількість населення Рівненщини - понад мільйон жителів. Щодня до диспетчерських пунктів надходять десятки викликів. Велика кількість шляхів іде брущатка, а тим більше коли їдеш з пацієнт ще й з політравмою гнатися теж не можливо, бо це ти будеш вводити пацієнта в більший шок. У таких випадках: все залежить від сучасної техніки у салоні авта, аби встигнути довезти постраждалого до лікарні.


Саме таке обладнання є в новеньких швидких, які до Рівненської області доправив Фонд Ріната Ахметова. Машини - наче палати інтенсивної терапії на колесах. 200 швидких для всіх обласних центрів країни придбали коштом і за особистим рішенням Ріната Ахметова. У відповідь на ініціативу Президента України Володимира Зеленського.


Фельдшери та лікарі не можуть натішитися вчасному оновленню. Тільки за рік своєї роботи, за підрахунками медиків, 200 карет швидкої врятують мільйон життів. На місця усі автівки доправлять до кінця цього року.


Бажаєте отримувати оперативні новини в свій месенджер - підписуйтесь на наш канал в Telegram.